58595. Henriette Salvestrini: Komposition "Prints"

Olie på lærred, 45 x 60 cm. Sign. bagside 2010 Miami

Varenr 58595

17 Oktober 2018 20:15

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms