21969. Robert Leepin (1885-1967): Sabinerindernes rov

Olie på lærred, sign. Rob. Leepin. 165 x 199 cm.
(Tre revner i lærred)

Varenr 21969

17 Oktober 2018 20:16

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 1.200 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

256541.200 DKKOnsdag 16:15
3401.100 DKKOnsdag 11:37
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms