58920. Kathrine Ærtebjerg (f. 1969): Komposition med pige

Litografi. Sign. KÆ 2005 159/230. Uden ramme. 32 x 48 cm

Varenr 58920

17 Oktober 2018 20:17

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 450 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

STEPHEN450 DKK2018-10-13 10:48
21005425 DKK2018-10-13 09:53
4165400 DKK2018-10-10 15:23
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms