58920. Kathrine Ærtebjerg (f. 1969): Komposition med pige

Litografi. Sign. KÆ 2005 159/230. Uden ramme. 32 x 48 cm

Varenr 58920

17 Oktober 2018 20:17

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 450 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 800 DKK

STEPHEN450 DKK2018-10-13 10:48
21005425 DKK2018-10-13 09:53
4165400 DKK2018-10-10 15:23
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms