58997. Erik Otto Larsen: Komposition

Bly og akvarel på papir, lysmål 45 x 35 cm. Sign. Erik Otto Larsen 76

Varenr 58997

17 Oktober 2018 20:18

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26943400 DKK2018-10-14 14:54
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms