57824. Hans Christian Ege (f.1917-): Stilleben

Olie på masonit. Sign. Ege og på bagsiden H.C. Ege BE3891x. 35 x 43 cm

Varenr 57824

17 Oktober 2018 20:18

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms