58802. Maja Lisa Engelhardt (1956): Komposition

Litografi i farver. Lysmål 41 x 52 cm. Sign. Maja Lisa Engelhardt 2012 252/500

Varenr 58802

17 Oktober 2018 20:18

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms