58829. Poul Janus Ipsen (1936 -): Komposition med hænder og gren

Litografi, lysmål 35 x 35 cm. Sign. Poul Janus Ipsen 92 10/275

Varenr 58829

17 Oktober 2018 20:19

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26871400 DKK2018-10-13 18:39
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms