58917. Carl Magnus og Torben Ebbesen: To litografier (2)

Trekantkomposition, farvelitografi, sign. Carl Magnus 78, bladmål 29 x 38 cm samt sort hvid komposition sign. Ebbesen 78 131/300, bladmål 38,5 x 33 cm

Varenr 58917

17 Oktober 2018 20:19

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms