58922. Carl Magnus: Konkrete kompositioner (2)

Litografier i farver, Sign. Carl Magnus 77 66/90 og 51/60. Lysmål 73 x 53. Indrammede bag glas, et glas itu. Pletter, delvist på glasset.

Varenr 58922

17 Oktober 2018 20:19

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms