58923. Gunnar Saietz "Den dyre frisure" samt ubekendt kunstner, litografi (2)

Litografi i farver sign. Saietz 76 "Den dyre frisure" 72/120, lysmål 36 x 35 samt komposition med vand og bjerge, litografi i farver, sign 73 og numm. 118/150. Lysmål 60 x 49 cm
Begge indrammede, sidstnævnte med fugtbuler i papiret

Varenr 58923

17 Oktober 2018 20:20

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms