Litografi, rammemål 65 x 60 cm. Sign. Jack Kampmann 61 51/260
10502 | 375 DKK | 2018-10-17 19:44 |
FRANK | 350 DKK | 2018-10-13 10:49 |
350 DKK | Startpris |