55570. Jack Kampman: Huse ved havet

Litografi, rammemål 65 x 60 cm. Sign. Jack Kampmann 61 51/260

Varenr 55570

17 Oktober 2018 20:20

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 375 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 700 DKK

10502375 DKKI går 19:44
STEPHEN350 DKK2018-10-13 10:49
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms