55570. Jack Kampman: Huse ved havet

Litografi, rammemål 65 x 60 cm. Sign. Jack Kampmann 61 51/260

Varenr 55570

17 Oktober 2018 20:20

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 375 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 700 DKK

10502375 DKK2018-10-17 19:44
STEPHEN350 DKK2018-10-13 10:49
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms