Litografi, rammemål 80,5 x 60,5 cm. Sign. Ib Spang Olsen 55/200
26878 | 425 DKK | 2018-10-17 13:30 |
25968 | 400 DKK | 2018-10-12 10:34 |
26957 | 350 DKK | 2018-10-16 19:26 |
9595 | 250 DKK | 2018-10-10 18:01 |
250 DKK | Startpris |