55571. Ib Spang Olsen: Nøgenstudie af ung kvinde

Litografi, rammemål 80,5 x 60,5 cm. Sign. Ib Spang Olsen 55/200

Varenr 55571

17 Oktober 2018 20:20

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 425 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 500 DKK

26878425 DKK2018-10-17 13:30
25968400 DKK2018-10-12 10:34
26957350 DKK2018-10-16 19:26
9595250 DKK2018-10-10 18:01
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms