59406. Mahognisofa/daybed, 19. årh

Fritstående sofa/daybed med stel af mahogni, buede endestykker med udskårne drejede sprosser foroven. Fritstående, men kan stilles med puder i ryg mod en væg. Længde 200, indvendigt mål 165, bredde 87 cm
Skal monteres i samlinger med beslag
Brugsspor, finerskader

Varenr 59406

17 Oktober 2018 20:22

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms