58000. Empirekommode og empirespejl, 19. årh. (2)

Kommode af mahogni på løs sokkel, i fronten tre skuffer, øverste skuffe med inddeling H. 88 B. 79 D. 48 cm.
Spejl af mahogni med stregindlægninger af lyst træ H. 74 B. 35,5 cm. Aldersrelateret brugsslitage og afslag.

Varenr 58000

17 Oktober 2018 20:27

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK 400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24927400 DKKMandag 10:18
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms