Olie på lærred. Sign. Hagedorn-Olsen. 46 x 55 cm
ANNEHRMAI | 1.300 DKK | 2018-10-17 19:56 |
12835 | 1.200 DKK | 2018-10-17 19:54 |
22725 | 1.000 DKK | 2018-10-17 16:26 |
22735 | 800 DKK | 2018-10-17 17:58 |
500 DKK | Startpris |