Olie på lærred. sign. Hagedorn-Olsen 53. 30 x 25 cm
På bagsiden stempel og etiket fra Svenborg 700 års jubilæum 1953, udstillet kat. nr. 161
24944 | 1.200 DKK | 2018-10-17 19:13 |
22706 | 1.200 DKK | 2018-10-17 20:44 |
2509 | 750 DKK | 2018-10-17 19:12 |
600 DKK | Startpris |