Olie på lærred, 84 x 108 cm. Sign. Gronoz -21. Bergens kunstforening. på blændramme.
PMH | 1.600 DKK | 2018-10-17 20:45 |
26969 | 1.500 DKK | 2018-10-17 18:37 |
1.000 DKK | Startpris |