59062. Gronoz: Haveparti

Olie på lærred, 84 x 108 cm. Sign. Gronoz -21. Bergens kunstforening. på blændramme.

Varenr 59062

17 Oktober 2018 20:47

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

PMH1.600 DKK2018-10-17 20:45
269691.500 DKK2018-10-17 18:37
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms