58326. Ubekendt kunstner: Smedien i Neder Draaby

Akvarel, 29,5 x 45 cm. Sign. JS 1929

Varenr 58326

17 Oktober 2018 20:48

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms