Tegning. Akvarel og tusch. Ca. 1845. Bladstørrelse 27 x 40.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
22706 | 1.000 DKK | 2018-10-17 20:48 |
23687 | 950 DKK | 2018-10-09 20:46 |
1.000 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.