Tegning. Bly og akvarel. Bladstørrelse 17 x 41. Sign. monogram D.J.?
22706 | 750 DKK | 2018-10-17 20:49 |
23687 | 700 DKK | 2018-10-09 20:46 |
750 DKK | Startpris |