57071. Kai Lindemann (1931-2007): Uden titel. Triptykon

Olie på masonit, tre sammenhængende kompositioner i en ramme. Signeret Kai Lindemann 65 og nummererede 1-3 på bagsiden.
Samlet mål inkl. ramme: 45 x 162 cm

Varenr 57071

17 Oktober 2018 19:59

Vurdering 8000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms