Grålakeret MDF bestående af:
Modul med hylder H. 69,5 B. 69,5 D. 30 cm. Brugsslitage.
Tre skabsmoduler hver med to låger H. 35,5 B. 69,5 D. 30 cm. Brugsspor, små lakafslag.
Ophængslister til de tre skabsmoduler medfølger.
18644 | 1.400 DKK | 2018-10-24 19:31 |
20562 | 1.300 DKK | 2018-10-24 16:43 |
1.200 DKK | Startpris |