olie på lærred, sign. Robert Leepin. 100 x 81 (103 x 83) cm.
20410 | 4.400 DKK | 2018-11-14 17:40 |
4532 | 4.200 DKK | 2018-11-13 21:56 |
9529 | 2.800 DKK | 2018-11-08 22:53 |
12649 | 2.600 DKK | 2018-11-07 20:17 |
22725 | 1.800 DKK | 2018-11-07 19:32 |
1.800 DKK | Startpris |