60346. Robert Leepin (1885-1967): Kvindestudie

olie på lærred, sign. Robert Leepin. 100 x 81 (103 x 83) cm.

Varenr 60346

14 November 2018 19:31

Vurdering 3500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

204104.400 DKK2018-11-14 17:40
45324.200 DKK2018-11-13 21:56
95292.800 DKK2018-11-08 22:53
126492.600 DKK2018-11-07 20:17
227251.800 DKK2018-11-07 19:32
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms