Bordplade med hvid laminat og alukant, spændben af forkromet stål. H. 71 L. 180 B. 120 cm.
Fremstillet hos Fritz Hansen, 1985.
Brugsspor, ridser.
20118 | 3.000 DKK | 2018-11-14 19:38 |
13438 | 2.800 DKK | 2018-11-14 19:37 |
22370 | 1.500 DKK | 2018-11-14 19:26 |
1.500 DKK | Startpris |