Bordplade med grå laminat og alukant. L. 180 B. 120 cm.
Fremstillet hos Fritz Hansen, 1989.
Brugsspor, ridser. Har tidligere været monteret på shakerstel.
20118 | 700 DKK | 2018-11-14 19:30 |
22370 | 650 DKK | 2018-11-14 19:26 |
27163 | 600 DKK | 2018-11-11 21:08 |
600 DKK | Startpris |