Stel af asketræ. Brunt kernelæder. Sædehynde med lyst læderbetræk.
Brugsspor, pletter. Lette krakeleringer og defekte syninger på armlæn.
26199 | 4.800 DKK | 2018-11-21 19:05 |
20118 | 4.600 DKK | 2018-11-19 12:23 |
27216 | 4.400 DKK | 2018-11-19 12:03 |
23279 | 4.000 DKK | 2018-11-14 16:49 |
22725 | 3.400 DKK | 2018-11-17 08:55 |
2.000 DKK | Startpris |