60597. Et par safaristole (2)

Stel af asketræ. Brunt kernelæder. Sædehynde med lyst læderbetræk.
Brugsspor, pletter. Lette krakeleringer og defekte syninger på armlæn.

Varenr 60597

21 November 2018 19:30

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 4.800 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

261994.800 DKK2018-11-21 19:05
201184.600 DKK2018-11-19 12:23
272164.400 DKK2018-11-19 12:03
232794.000 DKK2018-11-14 16:49
227253.400 DKK2018-11-17 08:55
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms