Grisaille med udsigt over en bugt, over bugten en ruin og palmer, i baggrunden bjerge. Olie på lærred, betegnet Santa Cruz og sign. samt dateret 1883. 24,5 x 31,5 (30,5 x 37,5) cm
4532 | 2.200 DKK | 2019-03-21 11:24 |
22070 | 2.000 DKK | 2019-03-21 16:21 |
18311 | 1.500 DKK | 2019-03-19 15:39 |
1.500 DKK | Startpris |