Olie på lærred. Sign. Ole Pedersen. 24 x 45,5 cm
4532 | 1.400 DKK | 2019-03-21 11:24 |
346 | 1.300 DKK | 2019-03-14 15:17 |
20932 | 1.200 DKK | 2019-03-13 14:07 |
1.000 DKK | Startpris |