Akvarel på papir, sign. monogram. 47 x 63 cm.
Indrammet bag glas.
27619 | 4.200 DKK | 2019-03-21 16:29 |
14983 | 4.000 DKK | 2019-03-17 15:46 |
4.000 DKK | Startpris |