45. Karel Appel (1921-2006): Figurkomposition

Akryl på papir. 73 x 101 cm. Signeret Appel -93.
Proveniens: Galleri Flintholm

Varenr 51270

21 Marts 2019 17:00

Vurdering 175000-200000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Kvalitetsauktion 283, Torsdag 21. marts 17.00

Eftersyn

Fra søndag d. 17. marts kl. 12.00