Nr. 30/35, sign. monogram samt dateret 89, monteret på base af aluminium. H. 29,5 cm inkl. base.
11437 | 3.400 DKK | 2019-03-21 16:50 |
19170 | 3.200 DKK | 2019-03-19 11:00 |
346 | 3.000 DKK | 2019-03-13 12:35 |
948 | 2.800 DKK | 2019-03-13 03:04 |
4165 | 2.500 DKK | 2019-03-12 09:30 |
22725 | 2.400 DKK | 2019-03-11 11:39 |
2.000 DKK | Startpris |