Olie på lærred, sign. Christoforou. 146 x 113 cm.
Proveniens: På bagsiden stempel fra Galleri Birch og påskrift "Udst. maj 1966"
27934 | 8.000 DKK | 2019-03-21 16:46 |
4532 | 7.500 DKK | 2019-03-21 11:11 |
27951 | 5.800 DKK | 2019-03-19 18:23 |
28008 | 5.600 DKK | 2019-03-19 11:16 |
11437 | 5.400 DKK | 2019-03-16 20:16 |
5.000 DKK | Startpris |