Olie på lærred, sign. Olaf rude samt dateret 1933. 89 x 117 (104 x 132) cm
4165 | 7.200 DKK | 2019-03-12 09:30 |
4532 | 7.000 DKK | 2019-03-21 11:09 |
6.000 DKK | Startpris |