Olie på lærred. Sign. monogram i blåt OH. 34 x 40 cm.
Proveniens: Bruun Rasmussen 1996, auktion 624 katalog nr. 123
Trænger til rens, krakeleringer
28025 | 22.000 DKK | 2019-03-20 16:48 |
2297 | 20.000 DKK | 2019-03-20 11:58 |
20.000 DKK | Startpris |