H. 35 cm. Sign. St. Ussing 7258 P10 samt stemplet Royal Copenhagen.
948 | 2.200 DKK | 2019-03-13 03:08 |
18212 | 2.000 DKK | 2019-03-13 16:40 |
12676 | 1.800 DKK | 2019-03-10 20:51 |
KARL | 1.700 DKK | 2019-03-08 19:37 |
20264 | 1.600 DKK | 2019-03-08 15:05 |
14899 | 1.500 DKK | 2019-03-08 12:26 |
1.400 DKK | Start price |