Brevåbner dekoreret i farver og guld, blad af forgyldt Sterling sølv. L. 24 cm. Stemplet med Juliane Marie mærke, tre bølger, A. Michelsen samt Sterling Denmark.
18278 | 1.200 DKK | 2019-03-20 15:12 |
948 | 1.100 DKK | 2019-03-13 03:12 |
20264 | 1.000 DKK | 2019-03-07 20:22 |
1.000 DKK | Start price |