Bordplade med udtræk. H. 73 Ø 122 cm. Fremstillet hos Uldum Møbelfabrik, 1960'erne. Brugsspor, ridser på bordplade.
Cites certifikat medfølger
22370 | 475 DKK | 2019-01-02 09:07 |
26554 | 450 DKK | 2019-01-02 08:23 |
68 | 425 DKK | 2018-12-28 22:33 |
400 DKK | Startpris |