To skabssektioner, to reolsektioner og to sokler af mahogni. Fremstillede hos Rud. Rasmussen. H. 76, b. 76, dybde hhv. 36 og 27,5 cm. Nøgler medfølger
Brugsslitage, ridser på overside af skabe samt på siden af det ene skab, reolerne med skruehuller i bagklædningens hjørner, en endvidere med ledningshul
280 | 11.000 DKK | 2019-01-02 19:18 |
16102 | 10.000 DKK | 2018-12-20 11:31 |
22725 | 8.500 DKK | 2018-12-23 18:48 |
8.000 DKK | Startpris |