Fineret bordplade med udtræk, stel af massiv eg, runde tilspidsede let skreåtstillede ben. To tillægsplader á 40 cm medfølger. H. 70 cm. L. 160 cm. B. 94 cm. Fremstillet hos Andreas Tuck.
Slitage på bordplade, finerafslag ved ene hjørne.
27472 | 6.000 DKK | 2019-01-04 16:12 |
SMYRDALS | 5.500 DKK | 2019-01-09 00:28 |
KONTAKT | 4.800 DKK | 2019-01-04 16:26 |
2.000 DKK | Startpris |