Stel af forgyldt træ med buede krydsbensstel, betræk af lys brun silke med guld tern. 20. årh. 61 x 45, h. 46 cm
314 | 4.200 DKK | 2019-01-16 14:01 |
10876 | 4.000 DKK | 2019-01-16 19:10 |
12649 | 1.600 DKK | 2019-01-10 20:20 |
18657 | 1.200 DKK | 2019-01-10 16:36 |
24018 | 1.100 DKK | 2019-01-10 09:26 |
19653 | 900 DKK | 2019-01-09 21:32 |
900 DKK | Startpris |