Teskrin af mahogni med tre metalforede rum. 29,5 x 15, H. 15 cm. 19. årh.
Nøglebeslag mangler
27249 | 600 DKK | 2019-01-16 19:49 |
17115 | 550 DKK | 2019-01-16 19:47 |
262 | 475 DKK | 2019-01-10 18:11 |
400 DKK | Startpris |