I udskåret og forgyldt ramme. Rammen på fod, top med "spir". Mål samlet 22 x 14 cm. Antagelig 18. århundrede. (et spir mangler, afslag på fod)
12649 | 1.100 DKK | 2019-01-16 18:41 |
18977 | 1.000 DKK | 2019-01-16 19:52 |
22095 | 600 DKK | 2019-01-16 17:23 |
600 DKK | Startpris |