Stel af teak, original madras og ryghynde. L. 120 cm. Fremstillet hos France & Søn.
Brugsspor, kraftig slitage på madras, ryghynde og betræk.
INGE | 2.200 DKK | 2019-01-23 18:42 |
27585 | 2.000 DKK | 2019-01-23 17:35 |
3 | 1.900 DKK | 2019-01-23 16:37 |
22370 | 1.600 DKK | 2019-01-16 21:01 |
1.500 DKK | Startpris |