Skammel af teak, dansk møbeldesign, sort læder på sæde, 54 x 38, h. 38 cm samt en skammel til "Modus" serien, palisander med sort læderhynde, design Kristian Solmer Vedel. 54,5 x 54,5, h. 32 cm
Brugsspor, læder på teak skamlen krakeleret, hynde på Modus skamlen mangler knap, net i sæde løst i hjørnerne
20118 | 500 DKK | 2019-01-23 08:13 |
2866 | 500 DKK | 2019-01-23 15:21 |
RETROFABRI | 450 DKK | 2019-01-18 16:46 |
22370 | 400 DKK | 2019-01-16 20:59 |
400 DKK | Startpris |