Olie på lærred. Sign. monogram og dateret 05 på bagsiden.
106 x 186 cm.
IGDLOO | 2.400 DKK | 2019-02-05 10:05 |
21089 | 2.200 DKK | 2019-02-01 06:51 |
2.000 DKK | Startpris |