Litografi, 119/150, sign. Kvium samt dateret 95. 24 x 24 (40 x 40) cm.
Nr. 2 ud af en serie på i alt 6 litografier.
Litteratur: 'Michael Kvium det trykgrafiske værk 1979-2006'. Nr. EC 169, afb. s. 171.
26859 | 3.400 DKK | 2019-02-20 19:39 |
JORGENJMY | 3.200 DKK | 2019-02-20 08:06 |
26642 | 3.000 DKK | 2019-02-19 19:08 |
UNKNOWN11 | 2.800 DKK | 2019-02-14 19:42 |
FRANK | 2.200 DKK | 2019-02-15 14:29 |
2.000 DKK | Startpris |