63631. Michael Kvium (f. 1955): Limelight Bastard

Litografi, 119/150, sign. Kvium samt dateret 95. 24 x 24 (40 x 40) cm.
Nr. 2 ud af en serie på i alt 6 litografier.
Litteratur: 'Michael Kvium det trykgrafiske værk 1979-2006'. Nr. EC 169, afb. s. 171.

Varenr 63631
Udvalgt

20 Februar 2019 19:45

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 3.400 DKK1.00 DKK2.00 DKK

Vurdering 5000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

268593.400 DKK2019-02-20 19:39
JORGENJMY3.200 DKK2019-02-20 08:06
266423.000 DKK2019-02-19 19:08
UNKNOWN112.800 DKK2019-02-14 19:42
FRANK2.200 DKK2019-02-15 14:29
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms