Kommode med syv skuffer med indfældede greb, runde ben af eg. Stemplet Omann jun. nr. 129. H. 130, bredde 80 dybde 44 cm
Alm. brugsspor, mindre skjold på top
13813 | 3.000 DKK | 2019-02-27 08:51 |
316 | 2.800 DKK | 2019-02-21 20:35 |
RETROFABRI | 1.400 DKK | 2019-02-22 23:23 |
19107 | 1.000 DKK | 2019-02-20 18:40 |
21749 | 700 DKK | 2019-02-20 16:59 |
700 DKK | Startpris |