Stel af egetræ, kopstykker af teak med korsformede indlægninger i ryglænets samlinger, sæder betrukkede med uldstof. Fremstillede hos Carl Hansen & Søn.
Brugsspor og brugsslitage på betræk.
10502 | 8.000 DKK | 2019-03-06 19:28 |
23865 | 7.500 DKK | 2019-03-04 13:33 |
16086 | 7.000 DKK | 2019-02-27 12:28 |
17256 | 6.500 DKK | 2019-02-27 12:44 |
5.000 DKK | Startpris |