Udfoldeligt kasseformet barskab, greb af stål, på hjul. Med lås og nøgle. Indvendigt med hylder i døren, skuffer, indbygget isspand af stål mm.
B. 60/120, D. 45, H. 76 cm
Brugsspor, enkelt mindre finerafslag, ridser på top. Cites certifikat medfølger
21038 | 3.000 DKK | 2019-03-13 19:30 |
26425 | 2.800 DKK | 2019-03-13 19:31 |
18503 | 2.200 DKK | 2019-03-12 20:29 |
19170 | 2.000 DKK | 2019-03-09 19:54 |
RETROFABRI | 1.900 DKK | 2019-03-08 18:43 |
19107 | 1.800 DKK | 2019-03-06 17:43 |
26371 | 1.500 DKK | 2019-03-06 13:11 |
1.500 DKK | Startpris |